Viviscal

viviscalOle kursis põnevate pakkumistega ja liitu facebooki fännilehega:

83fe23b3e3f653032e95d25b9ae1ed6ax

 Tooted saadaval ka e-poes: 

beautystore

Viviscal on maailma tunnustatuim 100% looduslik juuksekasvu soodustav programm toidulisandite ja hooldustoodetega kaunite ja tervete juuste saavutamiseks.

.

Miks juuksed välja langevad?

Inimese peas on 80 000-150 000 juuksekarva ja iga päev langeb neist välja kuni 120. See on normaalne protsess ka täiesti tervete juuste korral. Pärast karva välja langemist on nääps harilikult paar kuud puhkeolekus ning hakkab siis uuesti kasvama.
Paraku võib uute juuste teke mitmel põhjusel olla häiritud ja välja langeb rohkem karvu kui juurde kasvada jõuab. Pärilikud tegurid, korrapäratu toitumine, tervisehäired ning üha laiemalt levivad erinevad alopecia (haigusliku juuste väljalangemise) vormid pärsivad juuksenäsade tegevust. Nõnda hõreneb soeng, taandub juuksepiir ja tekivad ebameeldivad paljakud.

.

Kuidas Viviscal juuksed jälle kasvama paneb?
Viviscal on preparaat, mis suudab äratada “talveunes” karvaalge. Toode sisaldab orgaanilist mereproteiini, acelorakirsi ekstrakti ja räniühendeid, mille koosmõju stimuleerib karvanääpsu. Nõnda kasvab välja langenu asemele kiiremini uus elujõuline juuksekarv. Läbiviidud uuringute* kohaselt vastas või ületas Viviscali mõju 78% katseisikute ootused.

.

Miks kasutada just Viviscali?

    * Viviscal on mõjuv.
Pärast kahekuulist Viviscali tablettide tarvitamist oli katseisikutel juukseid keskmiselt 6,5%, nelja kuu pärast 15,4% ja kuue kuni kaheksa kuu pärast 38,1% rohkem. Naistel ilmnesid samad tulemused sageli ka lühema ajavahemiku järel.

    * Viviscalil pole ebameeldivaid kõrvalmõjusid.
Soome teadlaste ja nahaarstide ühistööna valminud toitepreparaat Viviscal sisaldab ainult looduslikke ühendeid, mille kasutamine ei põhjusta kõrvalnähtusid. Viviscal on turvaline toode, mille kasutamist ei pea kontrollima arst. Viviscali saab apteegist ilma retseptita.

    * Viviscal sobib nii meestele kui naistele.
Viviscal ei ole hormoonpreparaat, seega ei kaasne selle kasutamisega karvakasvu rinnal või muid organismi häireid nagu mitmete teiste toodetega.

    * Viviscal aitab Teid ka pikemaajalise kiilaspäisuse puhul.
Ka siis, kui suurem osa juukseid on juba välja langeda jõudnud, suudab Viviscal taaselustada karvanääpsude töö ja panna juuksed taas kasvama.

.

Kuidas Viviscali kasutada?

Soovitavalt tuleks iga päev võtta 2 Viviscali tabletti (hommikul ja õhtul koos toiduga) vähemalt 3 kuud. Heade tulemuste saamiseks peaks toidulisandit kasutama korrapäraselt 6-8 kuu jooksul.
Võrreldes määritavate vahenditega on Viviscali tarvitamine diskreetne ja lihtne. Ravikuur on aga veelgi mõjuvam, kui kasutate koos tablettidega ka Viviscali šampooni ja palsamit. Need kosutavad Teie peanahka käsikäes tablettidega.  Šampoon sobib hästi inimestele, kes pesevad oma juukseid iga päev.

.

Pane tähele:

Inimesed, kellel on ülitundlikkus kala ja mereandide suhtes, peaksid enne Viviscali kasutamist konsulteerima arstiga.