TRX2

TRX2

Ole kursis põnevate pakkumistega ja liitu facebooki fännilehega:

 Tooted saadaval ka e-poes: 

83fe23b3e3f653032e95d25b9ae1ed6ax beautystore

TRX2® on kõrgeima kvaliteedikontrolliga toidulisand, mis sisaldab kaaliumi, Carnipure™ tartraadi(L-karnitiin-tartraat), BCAA, nikotiinamiidi ning oluliste toitainete patenteeritud kompleksi, mis on spetsiaalselt välja töötatud juuste hoolduseks ja kasvu stimuleerimiseks nii naistele kui ka meestele. TRX2® toidulisand ei sisalda kunstlikke värvaineid, säilitusaineid, on gluteenivaba, seega sobilik kasutamiseks veeganitele.

.

Miks juuksed välja langevad?

Inimese peas on 80 000-150 000 juuksekarva ja iga päev langeb neist välja kuni 120. See on normaalne protsess ka täiesti tervete juuste korral. Pärast karva välja langemist on nääps harilikult paar kuud puhkeolekus ning hakkab siis uuesti kasvama.
Paraku võib uute juuste teke mitmel põhjusel olla häiritud ja välja langeb rohkem karvu kui juurde kasvada jõuab. Pärilikud tegurid, korrapäratu toitumine, tervisehäired ning üha laiemalt levivad erinevad alopecia (haigusliku juuste väljalangemise) vormid pärsivad juuksenäsade tegevust. Nõnda hõreneb soeng, taandub juuksepiir ja tekivad ebameeldivad paljakud.

.

Kuidas TRX2 juuksed jälle kasvama paneb?
TRX2® on sünteesitud elegantne lahendus vastavalt viimastele teaduslikele uuringutele juuste hõrenemist põhjustavate molekulaarmehhanismide kohta. Kaalium ioonid stimuleerivad karvanääpse. TRX2® toidulisandi igapäevane võtmine aitab hõlbustada reguleerivate ühendite ning oluliste toitainete, nagu amiinohapped ja lipiidid, sisenemist karvanääpsu membraani.Sinu juuksed jäävad terveks ja ilusaks, muutuvad paksemaks ja tugevamaks.

.

    *TRX2 sobib nii meestele kui naistele.
TRX2 ei ole hormoonpreparaat, seega ei kaasne selle kasutamisega karvakasvu rinnal või muid organismi häireid nagu mitmete teiste toodetega.

    * TRX2 aitab Teid ka pikemaajalise kiilaspäisuse puhul.
Ka siis, kui suurem osa juukseid on juba välja langeda jõudnud, suudab TRX2 taaselustada karvanääpsude töö ja panna juuksed taas kasvama.

.

Kuidas TRX2 kasutada?

: Võta 3 kapslit päevas koos söögiga. Võtta võib 3 kapslit korraga või ka erinevatel aegadel söögiga. Kapsleid tuleb võtta iga päev. Heade tulemuste saamiseks peaks toidulisandit kasutama korrapäraselt 6-8 kuu jooksul.
Võrreldes määritavate vahenditega on TRX2 tarvitamine diskreetne ja lihtne. Ravikuur on aga veelgi mõjuvam, kui kasutate koos tablettidega ka TRX2 šampooni ja palsamit. Need kosutavad Teie peanahka käsikäes tablettidega.  Šampoon sobib hästi inimestele, kes pesevad oma juukseid iga päev.