Leonor Greyl

LeonorGreyl logo

 

Ole kursis põnevate pakkumistega ja liitu facebooki fännilehega:

83fe23b3e3f653032e95d25b9ae1ed6ax

Terviklik tootevalik saadaval e-poes: 

beautystore

 


 

Leonor Greyl on professionaalne Prantsuse juuksehoolduse bränd, mille 100% looduslike toodetega saavutad terved, kaunid ja säravad juuksed. See eksklusiivne sari on läbi aegade olnud staaride ja tippmodellide lahutamatu iluarsenal. Leonor Greyli brändi edu võtmeks on aktiivkomponentide õige valik, 45-aastane kogemus juuksehoolduses kasutades looduslikke aktiivkomponente, piiritu kirg tervete, kaunite juuste vastu ja loomulikult jäägitu pühendumine oma ametile. Tooteid on lihtne kasutada, kohene silmaga nähtav efekt, pikaajaline järeltoime.

.

Selle sarja teevad silmapaistvalt eriliseks delikaatsed, naturaalsed aroomid, oskuslikult valitud taimeekstraktid ja õlid. Tooted, mis on samaaegselt kõrge kontsentratsiooniga, aga meeldivalt pehmed ning võimaldavad sagedast kasutamist.

 

Leonor Greyli 100% looduslikud tooted on silikooni- ja parabeenivabad. Samuti ei sisalda kahjulikku vahuainet naatriumlaurüüleetersulfaat või naatriumlaurüülsulfaat (Sodium Laureth Sulfate) ega kivisöetõrva. Leonor Greyli tooteid pole testitud loomade peal.

.

Leonor Greyl`i juuksehooldustooted ja ilusalong on Pariisis tuntud, teatud ja väga nõutud olnud läbi aastate.  Tooted sobivad kasutamiseks nii naistele, kui ka meestele.

Coffret

LEONOR GREYL: UNISTUSTE TÄITUMINE KAUNITEST JUUSTEST

Esimene bränd, mis tuli turule eraldi šampoonidega keemiliselt töödeldud juustele, pikkadele, kuivade otstega juustele, õrna kõõma vastase šampooniga. Omaette kategooria moodustavad  hooldavad toitvad maskid, mida saab kasutada nii maskina, kui ka palsamina ning nad on lihtsalt veega välja pestavad.
Leonor Greyl`i selektiivse brändi teevad eriliseks 38 toodet, mis kõik on hooldavad või juuste viimistluseks mõeldud. Brändi tipptoodeteks peetakse Huile de Leonor Greyl juukseõli, mida soovitatakse kasutada värvitud ja kuivade otstega juuste hooldamiseks. Huile de Leonor Greyli aktiivne kasutaja on olnud megastaar BRAD PITT, sest pidev juuste salgutamine ja blondeerimine räsis ka tema kauneid juukseid. Leonor Greyli toodete austaja ja hoolduste kasutajana on tuntud ka prantslaste lemmik naisnäitleja CATHERINE DENEUVE, kelle kaunid juuksed teevad kadedaks nii noored kui vanad.

.

Endine nahaarst Oksana Puuste soovitab Leonor Greyli: “Eestisse jõudis Leonor Greyl 2004. aastal, otsus just seda sarja tooma hakkata sündis pärast põhjalikku tutvust toodete ja hooldustega, sest oma endises töös nahaarstina tegelesin väga palju juuste probleemidega. Selles sarjas olen leidnud vastuseid ja lahendusi mitmetele peanaha, juukse ja juukseotste probleemidele. Meil ei olda veel valmis põhjalikuks juuksehoolduseks, juuksuris käiakse ikka rohkem juukseid värvimas, lõikamas, soengut tegemas. Momendil on keemiline lokk jäänud taha-plaanile. Palju blondeeritakse, salgutatakse ja värvitakse juukseid heledamaks- see aga kõik kahjustab nii meie peanahka kui ka juukseid. Suurepärane ja lihtne hooldus ülikuivale peanahale ja juustele on Creme aux Fleurs, mida saab väga edukalt ka ise kodus teha. Soovitatav enne värvimist ja kohe pärast värvimist ning igasugune värvimisest tingitud ebamugavustunne kaob.” 

 

Crème Fleurs special