Joe Blasco

 

Joe-Blasco-Logo-300ppi

Joe Blasco tootevalik saadaval e-poes:

beautystore

Professionaalsed meigitooted Hollywoodist. Tippkvaliteet, millel on jäljendajaid, kuid mitte võrdväärseid! Üks enimmüüdavaid professionaalseid meigitooteid Eestis.

 

Tallinn

STOCKMANN, Liivalaia 53

TALLINNA KAUBAMAJA, Viru väljak

Tartu

Tartu Kaubamaja kosmeetikaosakond

Pärnu

Tiandri kosmeetikasalong, Aia 8

 

Maailmakuulus Hollywoodi meigikunstnik Joe Blasco on loonud täiusliku meigisarja filmitähtedele – aga ka Sulle, Sa oled ju väärt parimat.

.

Joe Blasco tuli Hollywoodi 1965. a Max Factori esindajana ning töötas pikki aastaid TV- ja filmigrimmeerijana. 1975. a asutas ta Joe Blasco meigikeskuse, kus õpetas meikimise põhitõdesid – enamik tänapäeva kuulsamaid meigikunstnikke on käinud just nimelt Joe Blasco koolis. Pikaajaliste eksperimentide ja laboratoorsete uuringute järel tuli 1983. aastal turule suurepärane ja senistest täiesti erinev meik – Joe Blasco Cosmetics.

Joe Blasco meiki kasutavad kuulsustest Bill Clinton, Lauren Bacall, Bette Midler, Elisabeth Rehn… jpt. Joe Blasco meiki kasutas ka Printsess Diana.

Joe Blasco meike on kasutatud filmides ja teleseriaalides: “SANTA BARBARA”, MICHAEL JACKSON “GHOST”, “MASK” – JIM CARREY, “SHINDLER’i NIMEKIRI”, BRAM STOKER’i “DRACULA”, “NATURAL BORN KILLERS”, “JUNIOR” … jpt.

Eestis kasutavad Joe Blasco meiki oma töödes televisiooni grimmeerijad (Maarja Sild, Kaia Triisa jne) ja meigikunstnikud (tippjumestaja Katrin Sangla, kes seni ainsa eestlasena on õppinud Joe Blasco meigikoolis), samuti kasutab Joe Blasco tooteid Eesti Draamateater.

Oksana Puuste: Nahaarstina võin väita, et Joe Blasco make-up on rõõmustanud paljusid minu patsiente ning lisanud neile eneseusku – kes siis ei tahaks kaunis olla.

cosmetics01

PUUDERKREEMID
ULTRA BASE puuderkreem sisaldab pigmenti 55%;
SHEER BASE – 35%, mõeldud kuivema nahatüübiga inimestele.
JOE BLASCO puuderkreemid sisaldavad tavalistest puuderkreemidest (pigmendisisaldus tavaliselt 5-7%, mõnedes 12%) ja värvilistest päevakreemidest tunduvalt rohkem pigmente, seepärast piisab neid eriti kauaks ning nad on õhukese kihinagi hästi peitvad ja nahka kaitsvad. JOE BLASCO puuderkreemid püsivad nahal kogu päeva, võimaldades naha hingamist, lastes läbi higi ja niiskuse. Joe Blasco puuderkreemid annavad nahale loomuliku mati pinna ning puudrit tingimata ei vajatagi. Joe Blasco puuderkreem kaitseb täielikult UVA/UVB kiirte eest. Puuderkreem kantakse näole meigipadjakesega. Erinevaid JOE BLASCO puuderkreemide toone on 33, millede seast valib jumestaja-konsultant just Teie nahatoonile sobiva värvitooni. Nt. Klassikalised oliivtoonid: Alabaster, Olive, Medium Olive, Olive Beige 1-3, Special Lite Olive 1-3; punakad toonid: Ultra Fair, Peachtone; Päevitustoonid: Natural Tan, Summertone.

.

NEUTRALISAATORID
KORREKTUURVÄRVID
Nahal esineb vereringest tulenevaid punetusi (näit. couperosa) sinetusi ja lillakaid värvierinevusi, mida on võimalik peita Joe Blasco Neutralizer värvidega. Need kreemid sisaldavad samuti 55% pigmente ja neid kasutatakse sel juhul kui puuderkreem ei suuda varjata naha värvierinevusi, mis tulenevad veresoontest.
Red Neutralizer – punase neutraliseerija
Blue Neutralizer – sinise neutraliseerija
Brown Neutralizer – pruuni neutraliseerija

.

DERMACEAL
TATTOO COVER
Kuna ULTRA BASE ja NEUTRALIZER värvid ei kata piisavalt kõiki värvivigu on Joe Blasco loonud peitvad Dermaceal ja Tattoo Cover meigid, millede pigmendisisaldus on 85%.
Neid meike kasutatakse sellistel juhtudel, kui on põletus- või muud armid, maksaplekid, vitiliigo, “tulemärk”, verevalum silmapiirkonnas, aknest tulenev naha punetus, tätoveeringud jms.

.

TOLMPUUDRID
Joe Blasco tolmpuudrid on eriti peeneteralised ning jäävad nahal märkamatuks. Tolmpuudrid on LIGHT, MEDIUM, DARK ning NO COLOR, mis on täielikult läbipaistev ning sobib foto- ja teiste nõudlike meikide lõpetamiseks.

.

LAUVÄRVID
MATT, POOLMATT JA LÄIKIV
JOE BLASCO lauvärvid püsivad kogu päeva kuna on kõrge pigmendisisaldusega.
JOE BLASCO lauvärve võib kanda laugudele kuiva või niiske pintsliga. Erinevaid toone on üle 50, sh. silmalainerid must ja pruun.

KREEMJAD EHK ULTAMATTE LAUVÄRVID
Kreemjad lauvärvid sobivad nii laugudele kui ka huulevärvideks NB! (näit. GRAY VIOLET – lilla, EDDIE LEONARD – pruun).

.

PÕSEPUNAD
Pressitud põsepuna koostises on kõrge pigmendisisaldus, seepärast kulub seda vähe ja püsib kaua. Põsepuna kanda põskedele pintsli või padjakesega enne puuderdamist, siis jääb jume loomulikum. Põsepunasid on 20 erinevat tooni.

.

HUULEPLIIATSID
SILMAPLIIATSID
Joe Blasco pliiatsid on pehmed ning nendega on lihtne kontuuri tõmmata. Joe Blasco pliiatsid ei lase huulevärvil laiali valguda üle huulte piirjoone. Huulepliiatsite nimetused: Earth Suede, Rose, Desire, jne. ning silmapliiatsid must ja pruun.

.

HUULEPULGAD
VELVET, SHEER, SHIMMER
Joe Blasco huulepulgad sisaldavad rohkem pigmenti kui teised huulepulgad, seepärast püsivad nad kauem huultel ega hakka maha kooruma. Alati kanna huulepulk huultele pintsliga, sest nii jääb huulevärv loomulikum ja püsivam.
Erinevaid Joe Blasco huulepulki on 44 ning nende seast leiab igaüks omale õige tooni. Huulepulki on erinevaid punaseid, oranzhe, roosasid, beeþe, pruune ja lillakaid toone.

.

HUULELÄIKED
Kui sa soovid läikivaid huuli, kasuta Joe Blasco läikivat huuleläiget, mis on huulepulkade tipp. Need pehmendavad huulepulga värvi ja annavad huultele glamuuri. Huuleläikeid on nelja eritooni: Natural Tint – naturaalne, Pearl Peach – liivakarva, Golden Glaze – kuldne, Pink Bronze – roosakas pronks, kõik need huuleläiked annavad metalse läike. Huuleläiget võid kanda pintsliga huultele nii huulepulga peale kui kasutada ka iseseisvana.

.

RIPSMETUŠID
Joe Blasco ripsmetušid ei ole veekindlad, kuid on vastupidavad vihmale ja pisaratele. Ei ärrita allergilisi silmalauge. Ripsmetušid on klassikalist värvi: pruun, ja must.