Depiflax

depilflax100_logo

.

Depilflax100 on Hispaania professionaalne kuumvaha kiirmeetod ihukarvade eemaldamiseks. Depilflax100 süsteemi kuuluvad depilatsioonivahad, konektorid, vahaaparaadid, vahapaberid, depileerimiseelsed ja -järgsed tooted ning valuvähendavad ja karvakasvu pidurdavad tooted. 

 original

Depilflax100 depilatsioonieelne geel –

Suurepärane toode enne depilatsiooni, mis vähendab valu, puhastab naha ja valmistab karvad ette õrnaks eemaldamiseks. Toode on meeldivalt värske ja pehme lõhnaga.

Depilflax100 vaht –

Kolmekordse toimega depilatsioonijärgne hooldus: vähendab uute karvade teket, puhastab naha aidates pooridel kiiremini aheneda ning rahustab ja niisutab. Sobib kõigile nahatüüpidele ja ka eriti õrnadele piirkondadele.

Depilflax100 õli –

Põhitoode peale igat depilatsiooni. Eemaldab kõik vahajäägid, jätab naha eriti pehmeks. Saadaval õlina ja õlitatud salvrättidena.

Depilflax100 karvakasvu pidurdavad ampullid –

Pikendavad kahe depilatsioonivahelist aega, pidurdades karvasibula idanemist, seejuures kahjustamata epiteelkoe rakke. Teisest küljest lihtsustab järgmist depilatsiooni karvastruktuuri nõrgestamisega. Kantakse peale depilatsiooni nahale masseerivate liigutustega.

.

Depilflax100 süsteemi kuuluvad viite eritüüpi vahad: naturaalne mesilasvaha, azuleeniga vaha (tundlikumale nahale), roosa (pärli-) mesilasvaha, niisutav oliivi ekstraktiga vaha ja kuldne vaha.

Depilflax100 vahapaberid on– valmis lõigatud paberid lihtsaks kasutamiseks, tugeva struktuuriga paberid, mis ei lõhene ega purune töö käigus. Pakendatud 100 lehelisse pakki.

Depilflax100 vahasoojendajad on uue moodsa välimuse ja lihtsalt käsitatavad juhtmeta aparaadid. Roheline tuli näitab kui vaha on soojenenud õigesse temperatuuri.

.

Dr.O.Puuste Kosmeetika OÜ on Depilflax toodete ametlik maaletooja.