Blomdahl

blondahl

Ainulaadne kõrvaaugustussüsteem püstolmeetodil Rootsist.
100% nikliallergiavaba!

.

Kõrvade augustamine on protseduur, mida teeme üks-kaks korda elus ning igati mõistlik on seda teha maksimaalselt turvalist ja ohutut meetodit kasutades.

BLOMDAHL MEDICAL kõrva augustamise tehnoloogiat ja materjale peetakse meditsiinilisest vaatevinklist eriti turvaliseks ja ohutuks nii kõrva augustajale kui ka kliendile, sest kõik kõrvarõngad on steriilselt ühekaupa pakendatud, mis välistab nakatumise C-hepatiiti ja HI-viirusesse.

blomdahl_3eng2

BLOMDAHL MEDICAL kõrva augustamine on sobilik meetod nii väikestele lastele kui ka allergikutest täiskasvanutele. 100% niklivaba Medical Plastic spetsiaalsest plastikust mitmevärviliste Swarovski kristallidega kõrvarõngad võimaldavad kanda kõrvarõngaid neil, kellel on ülitundlikkus niklile, mida leidub nii kuld kui ka hõbeehetes. Tänu uudsete materjalide kasutusele on ka kõrvade paranemine augustamise järgselt tunduvalt kiirem ja valutum.

.


blomdahl

BLOMDAHL MEDICAL kõrvarõngad vastavad täielikult kõigile EU nõuetele.

.

BLOMDAHL MEDICAL kõrvarõngaste valikus on meditsiinilisest plastikust, titaanist ja ka ülekullatud metallkõrvarõngaid, mis on kaunistatud erivärviliste Swarovski kristallidega.

.

BLOMDAHL MEDICAL kõrva augustamise teenust osutavad kosmeetikasalongid üle Eesti.