Bernard Cassiere

Igale probleemile on lahendus.

See on Bernard Cassiere filosoofia.

 

Bernard Cassiere “a la carte” professionaalse programmi efektiivsed lahendused on loodud igale nahatüübile personaalselt.

Bernard Cassiere looduslikud tooted on koostatud põhimõttel, et nad oleksid efektiivsed, meeldivad ning samal ajal ka turvalised.

Bernard Cassiere on välja töötatud koostöös Prantsuse juhtiva uurimis- ja arenduslaboratooriumiga SOREDEC, mis garanteerib toodete kvaliteedi

Bernard Cassiere on kindlalt moodne nahahooldusbrand, rikkudes traditsionaalseid pakkumisi, pakkudes originaalseid lahendusi vastavalt sinu naha vajadusele.

Bernard Cassiere on avanud professionaalse ilu maailma, kombineerides konkurentsivõimelisi hindu kõrgklassi valemitega ning seejuures võimaldades kõigil meil osa saada viimastest avastustest professionaalses ilumaailmas.

VALIKUVÕIMALUS:
1. sa võid valida asju mida sa tahad teha või valida ühe või mitme võimaluse vahel
2. võimaliku vahetus unikaalsega
3. tavalise või traditsionaalse tee erinevused – nt alternatiivne nahahooldus

 

Bernard Cassiere on moodne nahahooldussari, mille sihtgrupiks on 25-40 aastased kosmeetika kasutajad, kes tahavad oma naha eest hoolt kanda.
Kellele meeldiks nahk, mis on rasune, ebapuhas, elutu, kuiv või kortsuline? Bernard Cassiere’i filosoofia on, et igale nahaprobleemile leidub lahendus.
Bernard Cassiere loodi 1991. aastal Bernard Masi poolt ja alates 2000. aastast on toimunud kiire laienemine üle kogu maailma. Bernard Cassiere on nahahooldussari, mille loomisel on kasutatud professionaalse kosmeetika viimaseid teadmisi. Uusi tooteid arendatakse koostöös juhtiva Prantsuse uurimus- ja arengulaboratooriumiga Soredec, mille brändide hulka kuulub ka näiteks Sothys.
Dünaamilise ja originaalse Bernard Cassiere eesmärgiks on tuua kosmeetikamaailma tõelist innovatiivsust. Konkurentidest eristab seda brändi mitu tähelepanuväärset asjaolu: suurepärane hinna-kvaliteedi suhe, originaalsed koostisained (kanep, kakao, mustikas, aniis) ja innovatiivne A.P.C-kontseptsioon, mida toetavad unikaalsed ja moodsad reklaamikampaaniad.
Bernard Cassiere on bräna professionaalidele, mis on hoolikalt välja töötatud just spetsiaalsetele nahaprobleemidele mõeldes. Avatusele, selgusele ning toodete kasutamise lihtsusele ja arusaadavusele on suunatud nii toodete nimed, pakendite lihtsus kui ka toodete naturaalsed koostisained.